OUR TEAM

OuR Team

Our mentors work with the executives and development teams everyday in order to spread their know-how and make the projects better. Pragmatic hardworkers, full of respect to organisation standards and culture, hunting for effectiveness improvements with the use of best practices and experience.

Paweł Skiścim

Agile Transformation Coach, który "nie jest mudżahedinem", lecz posiada mocny background techniczny. Wieloletnie doświadczenie w pracy z zespołami wytwórczymi, oraz kadrą zarządczą, zarówno w korporacjach jak i małych wytwórniach oprogramowania sprawiło, że rozumie problematykę wysokopoziomowej strategii, jak również pracy u podstaw z programistami.

Michał Kopacz

Entuzjasta i praktyk Domain Driven Design, Specification by Example, swoim doświadczeniem w projektowaniu testowalnej architektury chętnie dzieli się na konferencjach, oraz w codziennej pracy, jako aktywnie kodujący mentor w zespołach klientów.

Łukasz Siwek

Projektant i wykładowca. Zafascynowany sztuką i designem od najmłodszych lat. W swojej pracy uwielbia mieszać se sobą różne techniki. Nieustannie udoskonala swój warsztat, obserwuje rzeczywistość i idzie swoją drogą.

Paweł Sobik

Doświadczony prawnik specjalizujący się w zakresie prawa spółek, fuzji i przejęć (M&A), ładu korporacyjnego (governance), private equity i zarządzania ryzykiem projektowym. Pomaga przy procesach zakładania spółek handlowych, ich przekształcaniu i likwidacji. Projektuje i analizuje wszelkiego rodzaju umowy związane z prawem autorskim, w tym z zakresu transferu technologii. Tworzy umowy o wykonanie i wdrożenie systemów IT, outsourcingowe, oraz licencje na oprogramowanie. Posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Michał Michaluk

Praktyk Domain Driven Design oraz Agile bez "pitu-pitu", doświadczony w wytwarzaniu i utrzymaniu oprogramowania w olbrzymiej skali. Kilkuletnia kariera w globalnej korporacji, począwszy od programisty skończywszy na technicznym architekcie grupy projektów, była dla niego doskonałą lekcją zrównoważonego rozwoju oprogramowania i zespołu. Testowanie i refaktoryzacja oprogramowania legacy w środowisku korporacyjnym przynosi zysk dla organizacji i daje wiele satysfakcji programistom do tej pory zmęczonym projektem. Doskonałość jego warsztatu programistycznego i biegłość w technologiach promieniuje na cały zespół.

Tomasz Sierpiński

Coach, Trener oraz praktyk zwinności. Specjalizuje się w skalowaniu organizacji. Posiada ponad 10 lat doświadczenia w branży IT, pracował jako agile coach, programista, manager i kierownik projektów. Agile dla niego to nie metoda a sposób życia. Prywatnie góral z kotliny i fan czech.

Marcin Łapaj

Architekt rozwiązań frontend oraz backend, aktywny programista i team leader, w wolnym czasie uwielbia podróże

Katarzyna Ziemba

Konsultant zwinności, facylitator i trener. Jedna z 12 osób w Polsce z tytułem Professional Scrum Trainer, nadanym przez Scrum.org – wierzy w moc pracy zespołowej i w to, że szczęśliwi i wewnętrznie zmotywowani pracownicy, tworzą świetne produkty. Dzięki znajomości procesu grupowego z różnych perspektyw łączy w swojej pracy elementy coachingu, facylitacji i sztuki trenerskiej.

Jakub Machnik

Fullstack developer, walczący codziennie o czysty kod, sympatyzuje z React.js oraz Vue.js. Prywatnie mąż i ojciec 🙂

Nizar Jaffer

Ekspert technologii bazodanowych w szczególności Oracle i MSSQL. Posiada bogate doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu środowisk produkcyjnych dla przemysłu farmaceutycznego, lotniczego, oraz energetycznego (energy trading)